Menu

Obrázkové návody CTS 602

Ústřední topení

Nastavení elektrokotle je velmi jednoduché, vše potřebné ukazuje následující krátká animace. Jak kotel reálně topí, nalezne uživatel v menu PŘEHLED DAT.

Teplá voda

Nastavení ohřevu teplé vody, aktivace záložní spirály a omezení maximální teploty vody.

Chlazení

Podívejte se, jak snadno nastavit příjemné chlazení přívodního vzduchu do místností.

Vlhkost

Optimální relativní vlhkost vzduchu by se v místnostech měla pohybovat v rozmezí 40-60%. V následujícím videu uvidíte nastavení jednotky při nízké i zvýšené vlhkosti.

Výměna vzduchu

Vzduch lze vyměňovat komfortně bez ohledu na spotřebu a nebo upřednostnit racionálnější provoz.

Provozní teploty

Požadavek na teplotu přívodního vzduchu se odlišuje v létě a v zimě. V létě chceme většinou chladnější vzduch a naopak v zimě musí být příjemně teplý. Jak to správně nastavit, ukazuje informační video.

Výměna filtrů

Video neukazuje výměnu filtrů, ale nastavení upozornění, aby uživatel na výměnu nezapomněl.

Jazyk

Nastavení jazkové mutace

Týdenní program

Videonávod na nastavení týdenního programu. Uživatel má k dispozici 6 změn v průběhu jednoho dne, zvolit lze výkon větrání, větrací režim a požadovanou teplotu.

Události

Uživatel získá přehled o výstrahách, informace jsou důležité pro diagnostiku a případný servisní zásah.

Datum a čas

Video ukazuje základní nastavení data a času.

Tlačítko zvýšeného chodu 2

(Obsluha výběr 2) - Tlačítek uživatelské volby může být prakticky neomezeně, po stisku každého jednoho z nich jednotka provede stejnou akci. Chcete-li dvě rozdílné, například jinak nastavené tlačítko z kuchyně, musíte mít přídavnou desku S7 v jednotce. Nastavení tlačítek je shodné.

Základní obrazovka

Menu, ve kterém se uživatel bude pohybovat nejčastěji. Video ukazuje nastavení pracovního režimu, intenzity větrání a požadované teploty v objektu.

Tlačítko zvýšeného chodu

(Obsluha výběr) - Do objektu je možné nainstalovat tlačítka, pomocí kterých lze vyslat povel přímo do jednotky. Klasickým příkladem využití je zvýšené provětrání WC. Jak tlačítka nastavit ukáže následující návod.

Spuštění větrací jednotky

Základní informace pro spuštění zařízení.

Smazání výstrahy

Nejběžnější výstrahou bývá upozornění na stav filtrů, návod ukazuje zobrazení a vymazání výstrahy. Nezapomeňte před vymazáním výstrahy sprovést skutečnou kontrolu filtrů.

Přehled dat

Menu obsahuje reálný přehled všech čidel, uživatel má tak přehled o chodu jednotky, provozních stavech a výkonu ventilátorů v reálném čase.