Menu

Chytré ovládání xCC

VYZKOUŠEJTE SI OVLÁDÁNÍ XCC ZDE (jméno a heslo je xcc)
Společnost Nilan CZ ve spolupráci s AC-Heating nabízí nyní pro všechny modely ECO, COMFORT, COMPACT a ANACONDA unikátní ovládání pomocí webového prohlížeče xCC.

K využití všech funkcí nemusíte instalovat žádný program. Připojení jednotky je možné přes standardní ethernetové rozhraní, v případě připojení k internetu můžete jednotku ovládat na dálku.

xcc01male

Všechny nabízené funkce mají velmi intuitivní ovládání. Přehledně je zobrazována diagnostika ventilačního vzduchu a provozní stav jednotky.

xcc02

Regulace otáček je možná po jednotlivých %, v týdenním programování má uživatel možnost nastavit 12 různých změn otáček od 0-100%.

Teplotu výstupního vzduchu lze nastavit v případě, že je jednotka vybavena dohřevným tělesem.

Externí tlačítka vysílají k jednotce signál z koupelny, WC, kuchyně a dalších místností dle volby uživatele. Jednoduchým nastavením pokojových tlačítek se zadá jednotce povel o intenzitě, teplotě a délce větrání. Jednotka rozlišuje z jaké místnosti signál přišel a reaguje dle přednastaveného režimu.

xcc03

Provozní režim lze zvolit přetlak, podtlak a rovnotlak, aktuální stav signalizuje zelená LED.

xcc04

Přehledný display signalizuje teploty na vstupech a výstupech z jednotky, aktuální účinnost, stav by-passu, zemního registru a graficky rychlost chodu ventilátorů.

xcc05

Uživatel má k dispozici 3 různé varianty týdenních režimů, zvolený režim opět signalizuje zelená LED.
Menší ikonka s hodinami přepne do nastavování zvoleného týdenního programu.

xcc06

Souhrnné menu pro nastavení denního režimu umožňuje 12 změn během jednoho dne.

xcc07

Nastavuje se aktivační čas požadované změny, % výkonu ventilátoru, tlakový režim, u modelů s dohřevem i teplota.

xcc08

Velmi zajímavou funkcí je automatický režim dovolená (ECO mód). Když jednotka pozná, že nikdo není doma, sama se uspí podobně jako počítač, přechází do úsporného režimu. Uživatel si sám může nastavit, co v době jeho nepřítomnosti udělá a za jak dlouho do úsporného módu přejde.

xcc09

V menu nastavení lze definovat i činnost jednotky po obržení signálu z vybraného pokoje. Upravit lze název pokoje zobrazovaného v hlavním menu.

Vyzkoušet ovládání xCC si můžete zde.
Jméno i heslo je xcc.

xcc11

Součástí dodávky regulace xCC je i manuální ovládání přímo u jednotky s displayem a tlačíky, uživatel nemusí připojovat PC.

Cena:  (bez DPH)

Pro více informací volejte: +420 725 377 427