Navigace: Hlavní stránka / Řešení


Řešení pro dům nebo firmu

Hledáte více informací?

Vyberte si kvalitní produkt, který zajistí přesně to, co potřebujete. Zajímá Vás větrání, chlazení, ohřev užitkové vody nebo třeba topení? Společnost NILAN dodává všechna možná řešení pro dům nebo firmu.

Komplexní řešení

Komplexní řešení technologií pro rodinný dům zahrnuje větrání, ohřev teplé vody, vytápění a chlazení. Vše musí být samozřejmě podpořeno kvalitní regulací.

DETAIL

Větrání

Konečně si začíná čím dál více stavebníků uvědomovat, že moderní stavby se bez řízené ventilace neobejdou, že kompaktně uzavřené a dokonale utěsněné objekty  již není možné ekonomicky vyvětrat pouze okny a že instalací větrací jednotky lze účinně zamezit rosení oken a vzniku plísní. Navíc nemovitost s řízenou ventilací zvyšuje svoji hodnotu a jakékoliv následné dodělávání by se velmi prodražilo.

DETAIL

Ohřev teplé vody

Ohřev teplé vody

Pro moderní úsporný ohřev teplé vody nabízíme dvě základní varianty:

- aktivní rekuperace s nádrží pro ohřev teplé vody
- bojler s tepelným čerpadlem 

DETAIL

Chlazení

Funkce chlazení výrazně zvyšuje komfort bydlení. V moderních domech s kvalitní izolací a zejména kvalitním zastínění je potřeba chladícího výkonu snížena, ale i tak nelze zcela eliminovat vnitřní tepelné zisky z chodu domácích spotřebičů, vaření a další běžné činnosti. Vnitřní zisky jsou téměř konstantní průběhu celého roku. V zimě se podílejí na vytápění, ale v létě zvyšují vnitřní teplotu. Možnost přichlazení je velmi příjemná.

DETAIL

Ohřev TUV pomocí rekuperace

Ohřev TUV pomocí rekuperace

Díky jednotkám s aktivní rekuperací můžete dosáhnout úspor nejen ve vytápění nebo chlazení, ale také právě například v ohřevu teplé vody. Nutno podotknout, že tohoto u jednotek s pasivní rekuperací nedosáhnete.

DETAIL

O firmě

Nilan - vzorový pasivní dům

NILAN s.r.o. je výhradním zastoupením dánské společnosti Nilan pro Českou a Slovenskou republiku. Dodáváme vzduchotechnická zařízení pro rodinné domy i průmyslová zařízení. Společnost NILAN s.r.o. sídlí v Plzni, kde provozuje vzorový pasivní dům a zájemcům o vzduchotechniku je možné...

Více

Akce Nilan

Akce Nilan

REKLAMNÍ POUTAČ NILAN Máte-li zájem a možnost propagovat značku NILAN, odečteme z dodávky zařízení až 3.000 Kč za umístění reklamního poutače na Vašem pozemku. Podmínky si můžete dohodnout přímo s naším obchodním oddělením. ELEKTROKOTEL jen za 12.000 Kč Máte dům s velmi malou spotřebou...

Více

Poradna

Poradna

Rekuperací rozumíme zpětné získávání tepla při větrání, kdy odváděný vzduch z místnosti předává energii vzduchu, který je do místnosti přiváděn. Při větrání okny k rekuperaci prakticky nedochází a takové větrání je zcela neekonomické. Nechme tedy okna zavřená a porovnejme rekuperační systémy....

Více

Nová zelená úsporám

Nová zelená úsporám

Od 5.8.2013 jsou naše zařízení postupně registrována do seznamu výrobků v rámci projektu Nová zelená úsporám. V seznamu výrobků a technologií na Nová zelená úsporám naleznete nově další větrací jednotky NILAN VPL 15 (kód SVT: 4913), NILAN VPL 15 Top  (kód SVT: 5022) .


Více

Kontaktní informace

NILAN s.r.o.
Ve Višňovce 21, 326 00 Plzeň 
 

Konzultační centrum PRAHA
Bavorská 856/14, 155 00 Praha

 

Konzultační centrum PŘEROV
Dluhonská 1350/43,750 02 Přerov 

 

Tel: +420 724 444 747
Kontaktní formulář

© Všechna práva vyhrazena Nilan.cz - větrání s rekuperací

výroba webových stránek